O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, muzyka
  • Ulubiony zawodnik Andrés Iniesta Luján
  • Ulubione zespoły FC Barcelona !
  • Barcelonie kibicuję od odkąd pierwszy raz grałem w fifę, a była to FIFA 2002

Statystyki

  • Dni w serwisie 5046
  • Liczba komentarzy 20
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Troszke Zlatan sobie pofantazjował... Owszem jest zajebistym napastnikiem z tym że biorąc pod uwagę osiągi klubowe i narodowe tego oto napastnikam, nie dorasta ronaldo do pięt, nie mówiąc już o Leooo :))

0

Christo ... Powiem tak, dla takich jak ty nie powinien istniec futbol bo gówno o nim wiesz !! I taki z ciebie kibic BLAUGRANY jak z Boruca napastnik, więc po prostu zamknij morde.

0

Alexis geniusz dryblingu... Messi geniusz futbolu ! a tak pozatym ładny mecz

0

Uwielbiam Carlesa ale trzeba bedzie wkrotce mysle powaznie o nowym stoperze, chyba zeby Masche został typowym stoperem. Myśle o Sakho

0

Ładny mecz, podobała mi się gra montoyi

Zobacz wszystkie

0

Tito musi ograniczyć leki bo mu nie służą

0

Charakterny człowiek, powinien być przykładem dla wielu ludzi.

0

Alexis geniusz dryblingu... Messi geniusz futbolu ! a tak pozatym ładny mecz

0

według mnie powinien grac w podstawie !

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?